O NAS

Projektowaniem zajmujemy się od ponad 20 lat. Do każdego tematu podchodzimy w sposób indywidualny i z dużym zaangażowaniem, niezależnie od skali i charakteru projektu. Każdy kto podejmuje z nami współpracę może być pewny, że jego inwestycja jest dla nas ważna i wyjątkowa.

 

 
POZNAJ NAS BLIŻEJ

Oferujemy wiedzę techniczną, znajomość procesu inwestycyjnego na jego wszystkich etapach oraz doświadczenie projektowe, które zdobyliśmy współpracując z wrocławskimi i zagranicznymi biurami architektonicznymi.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, szeroka wiedza oraz praktyczna znajomość zagadnień związanych z budownictwem pozwala nam tworzyć projekty obiektów i zespołów budynków, których realizacje są potwierdzeniem naszych kwalifikacji.

Staramy się aby proces projektowania i formalności związane z projektem przebiegały sprawnie, a finalny efekt satysfakcjonował nas i, przede wszystkim, naszych Klientów, których zaufanie i zadowolenia jest dla nas najważniejsze.

Współpracujemy z deweloperami, spółdzielniami, firmami inwestującymi w nieruchomości, przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi i klientami indywidualnymi.

 
W CZYM MOŻEMY POMÓC

Zajmujemy się projektowaniem obiektów oraz zespołów o funkcjach mieszkaniowych, hotelowych, biurowych, użyteczności publicznej, komercyjnych oraz przemysłowych. Ponadto wykonujemy również projekty remontów, adaptacji, przebudów zarówno budynków jak i wnętrz.

Nasza działalność obejmuje kompleksowy zakres współpracy:

- analizy chłonności terenu
- przygotowanie wniosków o warunki zabudowy, zmiany w mpzp
- projekty koncepcyjne
- prowadzenie procedur administracyjnych
- wielobranżowe projekty budowlane wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę
- projekty wykonawcze
- projekty aranżacji wnętrz
- nadzory autorskie

Naszą pracę opieramy na wieloletniej znajomości sprawdzonych biur inżynierskich. Współpracujemy z wieloma biurami branżowymi i specjalistycznymi (biura konstrukcyjne, instalacyjne, architekci krajobrazu, kosztorysanci, drogowcy, technolodzy, rzeczoznawcy ppoż., bhp, biura geodezyjne, geolodzy czy archeolodzy) co umożliwia nam realizowanie powierzonych zadań w sposób kompleksowy i profesjonalny.

- Działamy na rynku od 2001r.
- Posiadamy uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności
architektonicznej bez ograniczeń.
- Wszystkie projekty, niezależnie od skali, opracowujemy w 3D w programie ArchiCAD
- Zaprojektowane przez nas inwestycje są doceniane w konkursach (wyróżnienie w konkursie PIĘKNY WROCŁAW
i w konkursach Fasada Roku Baumit)
- Nasze doświadczenie cały czas uzupełniamy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
- Jesteśmy czynnymi członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów.